تماس با ما
Kenny

شماره تلفن : +86-13580461643

WhatsApp : +8613580461643

هرگز توقف تحصیل: BOSKET UNIVERSITY

June 24, 2019

هرگز از یادگیری متوقف نشو: دانشگاه BOSKET

 

 

با هدف ارائه خدمات مطلوب تر و دستیابی به بهبود خود کارکنان ، BOSKET INDUSTRIAL LIMITED یک پروژه یادگیری بلند مدت را برای سالها اجرا کرده است - دانشگاه BOSKET.

 

ما هفته ای یکبار سخنرانی و دوره هایی را برگزار می کنیم تا مهارت و بینش حرفه ای هر یک از همکاران را در اختیار داشته باشیم.

 

        آخرین اخبار شرکت هرگز توقف تحصیل: BOSKET UNIVERSITY  0

 

 

سخنرانی ها ممکن است شامل موضوعاتی از جمله "چگونه می توان دو محصول مشابه را تشخیص داد" ، "معرفی قطعات بدنه NPR75" "چگونه می توان یک سفارش را پردازش کرد" "همکاری بین عملکردهای مختلف شرکت ما" ...

 

علیرغم آموزش ، امتحانات نیز ارائه می شود به طوری که همه انگیزه دارند که به دقت به سخنرانی ها گوش دهند و بعداً آنها را مرور کنند.

 

Thanks to this learning project, our whole team is enthusiastic about learning more professional knowledge to equip ourselves. با تشکر از این پروژه یادگیری ، کل تیم ما علاقه مند به یادگیری دانش حرفه ای تر برای تجهیز خود هستند. We can have a thorough understanding about our company and the guideline to perform better. ما می توانیم درک کاملی در مورد شرکت خود و دستورالعمل ها داشته باشیم تا عملکرد بهتری داشته باشیم.

 

رضایت مشتری همیشه اولویت ما است و ما معتقدیم که تنها با مهارت حرفه ای می توانیم رضایت بخش را به شما ارائه دهیم

سرویس!

 

        å¾®ä¿¡å›¾ç‰‡_20181105114108.jpg